Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Odigran šahovski turnir povodom dana općine vitez 2023

U organizaciji ŠAHOVSKOG KLUBA “VITEZ 2013” Vitez 22.04.2023. godine odigran je šahovski turnir povodom Dana općine Vitez 2023. godine. Ove godine turnir je odigran u prostorijama Šahovskog kluba “VITEZ 2013” u Gradskoj sportskoj dvorani Vitez.

Šahovski klub “VITEZ 2013” je prepoznatljiv po svojoj školi šaha pa je turnir zamišljen kao natjecanje najboljih kadeta i juniora cijele Lašvanske doline. Na turniru je sudjelovalo  17 natjecatelja. Poslije izuzetno dramatične i napete borbe gdje smo pobjednika dobili u zadnjem kolu i u zadnjoj minuti igre. Organizator je pristupio proglašenju najboljih sudionika i dodjeljivanju prigodnih diploma i nagrada.

Poredak najboljih poslije odigranih 9 kola:

PRVO MJESTO  SA OSVOJENIH 8 BODOVA  OSVOJIO JE IVAN MARJANOVIĆ (Š.K. “VITEZ 2013” ) 

 DRUGO MJESTO SA OSVOJENIH 7,5 BODOVA ZAUZEO JE FRANKO TOMIČIĆ (Š.K.KISELJAK)

 TREĆE MJESTO SA OSVOJENIH 7 BODOVA  PODJELILI SU DAVOR BABIĆ (Š.K.”VITEZ 2013″) i IVAN ĆOSIĆ (Š.K. HRASNO BUSOVAČA)

 Organizator se zahvaljuje svim sudionicima na fer i korektnoj igri a pobjednicima još jednom čestita na postignutom uspijehu.

Također se zahvaljujemo Općini Vitez na potpori za odigravanje ovog turnira kao i svim našim sponzorima i prijateljima .