Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Odluka općinskog Načelnika o dodjeli plastenika 2022. godine

Na osnovu Sporazuma projekat plasteničke proizvodnje broj 392/21 od 30.11.2021. godine potpisanog između  Muslim Aid Association i općine Vitez i  člana 6. Pravilnika o utvrđivanju uslova, kriterija i postupaka za ostvarivanje prava na dodjelu plastenika i opreme u projektu „Ekonomsko osnaživanje socijalno ugroženih osoba i mladih osoba kroz proizvodnju povrća u plasteniku” kojim su osigurana donatorska sredstva od strane nevladine organizacije “Muslim Aid Association” 40 %, općine Vitez 40 %, osigurana u Budžetu Općine Vitez za 2022.godinu i vlastitog učešća korisnika 20 %, a u cilju nabavke i dodjele 20  plastenika od 100 m2 sa sadnim/sjemenskim materijalom, sistemom za navodnjavanje i dodatnom opremom, na području općine Vitez komisija formirana od općinskog načelnika je provela proceduru izbora kandidata u skladu sa pomenutim pravilnikom te utvrdila konačnu listu kandidata za dodjelu plastenika.
Na osnovu konačne liste kandidata općinski Načelnik donio je Odluku o dodjeli plastenika po Javnom pozivu za dodjelu plastenika od 15.07.2022. godine

Odluka općinskog Načelnika o dodjeli plastenika 2022. godine (PDF)