Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Održani Dani otvorenih vrata DVD-a Stari Vitez

I ove, kao i prethodnih godina DVD Stari Vitez održao je i više nego uspješne Dane otvorenih vrata gdje su ugostili brojne sugrađane svih generacija. Tijekom ovogodišnje manifestacije predstavili su dva nova vozila, potpuno opremljena i spremna za sve vrste intervencija, a koje su dobili u donaciji od austrijske pokrajine Tirol.

Dane otvorenih vrata posjetili sui općinski načelnik Boris Marjanović, predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro, kao i pomoćnik općinskog načelnika za civilnu zaštitu Asim Ribo. Uz njih, kao i uz oko 400 djece školskog i predškolskog uzrasta manifestaciji su nazočili i premijer KSB Tahir Lendo, kantonalni dužnosnici, vijećnici te predstavnici brojnih javnih ustanova i poduzeća i kolege iz drugih vatrogasnih postrojbi.

Na koncu Dana otvorenih vrata iz DVD Stari Vitez ali i iz Općine Vitez uputili su zahvalu svima koji pomažu rad ovog Društva te posebno donatorima zahvaljujući kojima je nabavljena vrijedna oprema.