Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Općina Vitez i OSCE: Održana radionica „Revizija politika i praksi sudjelovanja građana u izradi strategijskih dokumenata Općine Vitez“

U organizaciji Općine Vitez i OSCE-a u BiH jučer je u Vitezu održana radionica „Revizija politika i praksi sudjelovanja građana u izradi strategijskih dokumenata Općine Vitez“.

Radionica je održana u sklopu izrade Strategije omladinske politike Općine Vitez, a uz predstavnike općinske uprave radionici su nazočili članovi udruga koje rade s mladima iz općine Vitez, predstavnici škola, medija te predstavnici OSCE-a.

Na radionici je detaljno predstavljen rad fokus grupa i to grupe za obrazovanje i zapošljavanje, grupe za šport, kulturu i slobodno vrijeme, grupe za zdravstvo, socijalnu zaštitu i maloljetničku delikvenciju te grupe za društvenu koheziju, medije i sigurnost u cyber okruženju.