Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Općina Vitez podržava aktivnosti Udruge dijaliziranih i transplantiranih bolesnika SBK/KSB

Danas je u Općini Vitez održan službeni sastanak općinskog načelnika Borisa Marjanovića s predstavnicima Udruge dijaliziranih i transplantiranih bolesnika SBK/KSB koje je predvodio predsjednik Tomislav Žuljević.

Na sastanku se govorilo o dosadašnjoj međusobnoj suradnji koja je ocijenjena kao vrlo uspješna, a posebno je istaknuto kako je Općina Vitez pomogla održavanje utrke Vitez trči za Svjetski dan bubrega. Također, Općina Vitez pomogla je i sudjelovanje članova ove Udruge Europskim sportskim igrama transplantiranih i dijaliziranih u Engleskom Oxfordu.

Sugovornici su razgovarali i o položaju ovih pacijenata u Kantonu Središnja Bosna i Općini Vitez, a pozdravljena je i istaknuta nedavna kupovina novog vozila koje služi za pacijente koji se redovito upućuju na dijalizu.