Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Općinski načelnik Marjanović primio izaslanstvo Viteških akorda

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović u službeni posjet primio predstavnike glazbenog sastava Viteški akordi na čelu s voditeljicom Olgom Krezić.

Razgovarali su o dosadašnjoj suradnji te potpori pri čemu su iz Viteških akorda zahvalili načelniku Marjanoviću na pomoći u radu. Također, predstavili su i rad u prošloj godini, kao i planove za 2024. godinu.

Načelnik je istaknuo kako su Viteški akordi istinski kulturni brend općine Vitez te da će i dalje u svojemu predanom radu imati potporu u Općini Vitez i njemu osobno.

Inače, ovaj sastav utemeljen je prije 26 godina, a dobitnici su brojnih nagrada i priznanja među kojima se na poseban način ističe Zlatna plaketa Općine Viteza za doprinos kulturnom životu ove općine i širega područja.