Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Općinski načelnik primio izaslanstvo OGŠ „Jakov Gotovac“

Općinski načelnik Boris Marjanović danas je primio izaslanstvo Osnovne glazbene škole „Jakov Gotovac“ Novi Travnik na čelu sa ravnateljem Josipom Dujmušićem.

U izaslanstvu su bile voditeljica Područnog odjela Vitez profesorica Ivana Kuzmanović i profesorica Željka Zekić s nekoliko učenica i učenika te škole.

Razlog prijema su osvojene brojne nagrade na 15. Federalnom natjecanju učenika i studenata glazbe, gdje su učenici i nastavnici OGŠ „Jakov Gotovac“’ Novi Travnik i Područni odjel Vitez postigli odlične rezultate. Naime, školu je predstavljalo ukupno 56 učenika u disciplinama harmonika, solfeggio-teorija glazbe i zbor. Osvojeno je ukupno šesnaest nagrada, od toga deset prvih, četiri drugih i dvije treće nagrade. Ovim uspjehom škola je potvrdila svoju kvalitetu u odgoju i obrazovanju mladih glazbenika Lašvanske doline.

Kruna uspjeha je bio nastup zbora (Novi Travnik i Vitez) sa osvojenom prvom nagradom pod vodstvom dirigentice Željke Zekić i umjetničke suradnje Ivane Kuzmanović.

Općinski načelnik je svima čestitao na izvrsnim rezultatima, uručio skromne poklone te obećao  daljnju podršku i potporu u radu ove škole. Također, ravnatelj škole Josip Dujmušić načelniku Marjanoviću uručio je zahvalnicu za dosadašnju potporu i razumijevanje u radu.

Općinski načelnik Boris Marjanović danas je primio izaslanstvo Osnovne glazbene škole „Jakov Gotovac“ Novi Travnik na čelu sa ravnateljem Josipom Dujmušićem.

U izaslanstvu su bile voditeljica Područnog odjela Vitez profesorica Ivana Kuzmanović i profesorica Željka Zekić s nekoliko učenica i učenika te škole.

Razlog prijema su osvojene brojne nagrade na 15. Federalnom natjecanju učenika i studenata glazbe, gdje su učenici i nastavnici OGŠ „Jakov Gotovac“’ Novi Travnik i Područni odjel Vitez postigli odlične rezultate. Naime, školu je predstavljalo ukupno 56 učenika u disciplinama harmonika, solfeggio-teorija glazbe i zbor. Osvojeno je ukupno šesnaest nagrada, od toga deset prvih, četiri drugih i dvije treće nagrade. Ovim uspjehom škola je potvrdila svoju kvalitetu u odgoju i obrazovanju mladih glazbenika Lašvanske doline.

Kruna uspjeha je bio nastup zbora (Novi Travnik i Vitez) sa osvojenom prvom nagradom pod vodstvom dirigentice Željke Zekić i umjetničke suradnje Ivane Kuzmanović.

Općinski načelnik je svima čestitao na izvrsnim rezultatima, uručio skromne poklone te obećao  daljnju podršku i potporu u radu ove škole. Također, ravnatelj škole Josip Dujmušić načelniku Marjanoviću uručio je zahvalnicu za dosadašnju potporu i razumijevanje u radu.