Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Počeli radovi na rekonstrukciji zelenih površina i prilaza Gradskoj knjižnici, slijedi uređenje dijela prostorija

Jučer su u Vitezu krenuli radovi na uređenju prilaza i zelenih površina ispred Javne ustanove Gradska knjižnica Vitez i Gradske galerije/ Centra za mlade Vitez.

Također, po okončanju ovih radova krenuti će se u rekonstrukciju i utopljivanje predulaza u prostorije ove javne ustanove što će prostor učiniti energetski učinkovitijim, a provedbom ovih projekata korisnicima Gradske knjižnice, galerije i zaposlenima omogućit će se kvalitetnije pružanje usluga i rad te uredniji ambijent ispred objekta.

Tom prigodom Gradsku knjižnicu posjetio je načelnik Općine Vitez Boris Marjanović te detaljno razgovarao s ravnateljicom Darijom Čuturić o tekućim projektima te drugim prioritetima u radu Ustanove.

Projekt uređenja prilaza i zelenih površina u cijelosti financira Općina Vitez, dok projekt rekonstrukcije i utopljavanja predulaza sufinancira Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova Kantona Središnja Bosna.