Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Pokrenut novi veliki projekt rekonstrukcije kanalizacijske mreže, ukupna investicija 395.786,00 KM

Ovoga tjedna u Vitezu su krenuli opsežni radovi rekonstrukcije oborinskog i fekalnog kanalizacijskog sustava, koji je dotrajao te se zbog visoke vrijednosti cjelokupne investicije poslovima pristupa kroz više faza. Tako je sustav u proteklih nekoliko mjeseci rekonstruiran u ulici Josipa Kurevije te ulicama u krugu autobusnog kolodvora, a s radovima u urbanom dijelu općine nastavljeno je jučer.

Predmet radova je dionica od lokalne prometnice iza zgrade Policijske stanice Vitez pa ulicom Fra Grge Martića do robne kuće Best i križanja s ulicom Hrvatskih branitelja. Ukupna vrijednost ugovorenih radova je 395.789,00 KM, a izvođač radova je „IGM- IUT Haskić“ d.o.o. Vitez. Nadzor nad radovima vrši Javno komunalno poduzeće „Vitkom“ d.o.o. Vitez.

Nakon što budu izvedeni radi Općina Vitez pristupit će saniranju i asfaltiranju oštećenih prometnica.