Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Potpisani novi ugovori za asfaltiranje lokalnih putova, do sada ugovoreno pola milijuna KM radova

Nakon što je prošlog mjeseca općinski načelnik Boris Marjanović ugovorio radove asfaltiranja i rekonstrukcije lokalnih putova u vrijednosti 247.371,58 KM, ovoga tjedna potpisani su novi ugovori koji vrijede ukupno 243.846,76 KM.

Time je do sada za 2023. godinu ugovorenoj gotovo pola milijuna konvertibilnih maraka za ovu namjenu, a do konca godine očekuje se ugovaranje i treće faze.

U sklopu ugovora koji su potpisani ovoga tjedna definirano je asfaltiranje cesta u Mošunju, Biloj, Lupcu, Počulici, Nadiocima i Bukvama, a izuzev sredstava osiguranih kroz Proračun Općine Vitez dio sredstava prikupljen je sudjelovanjem stanovnika ovih naselja.