Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Poziv na prijavu na besplatni program neformalnog obrazovanja

Iz Općine Vitez ovim putem pozivaju zainteresiranu javnost da se prijavi na besplatni program neformalnog obrazovanja iz oblasti „Digitalnog marketinga (META certifikat)”. Ovaj program se sprovodi u okviru Regionalnog programa lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu, kojeg financira Europska unija (EU), a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP).

Detalji programa:

▪️Trajanje obuke: šest sedmica (jul – avgust)

▪️Format izvođenja obuke: online, tri puta sedmično

▪️Planirani broj učesnika: 20 mladih osoba

Link za prijavu na javni poziv možete pronaći ovdje: https://shorturl.at/FN4nr.

VAŽNA NAPOMENA: U slučaju velikog broja prijavljenih, ReLOaD2 projekat će obaviti intervju sa prijavljenim kandidatima. Prednost prilikom izbora učesnika imaju nezaposlene mlade osobe koje se vode na evidenciji službi/zavoda za zapošljavanje, a nakon toga studenti.

Rok za prijavu je najkasnije do 10. srpnja 2024. do 17:00.