Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Poziv organizacijama civilnog društva za popunu ankete za izradu baze podataka – ReLOaD2

Regionalni program lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu 2 (ReLOaD2) kojeg financira Europska unija, a provodi Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP),

u suradnji sa trinaest partnerskih jedinica lokalne samouprave (JLS) provodi aktivnost izrade baze podataka organizacija civilnog društva (OCD) koje djeluju u svakoj od partnerskih jedinica lokalne samouprave: Centar Sarajevo, Bihać, Gacko, Goražde, Gradiška, Grad Istočno Sarajevo, Mostar, Novo Sarajevo, Prijedor, Prozor Rama, Rudo, Ugljevik i Vitez.

Pozivamo organizacije civilnog društva da sudjeluju u registraciji i popune anketu. Anketa je dostupna na sljedećem linku: https://www.surveymonkey.com/r/reload2