Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Poziv za dostavu prijedloga za izradu Programa rada Općinskog vijeća za 2023. godinu

U skladu sa odredbama člana 46. Poslovnika Općinskog vijeća Vitez  („Službeni glasnik Općine Vitez“, broj: 7/09) sekretar Općinskog vijeća i predsjednik Općinskog vijeća su otpočeli sa pripremama za izradu Programa rada Općinskog vijeća za 2023. godinu.

   Pozivaju se: vijećnici, klubovi vijećnika, načelnik Općine, općinske službe za upravu, javna preduzeća, javne ustanove, političke stranke koje su zastupljene u Općinskom vijeću, mjesne zajednice, udruženja građana i građani ukoliko imaju prijedloge, mišljenja i sugestije o pitanjima koja bi trebalo unijeti u Program rada Općinskog vijeća za 2023. godinu, a odnose se na navedenu nadležnost da iste dostave najdalje do 12.12.2022. godine, a u cilju utvrđivanja Prijedloga programa rada OV za 2023.godinu.

 Prijedlozi, mišljenja i sugestije mogu se dostaviti putem pošte, i direktnom predajom na protokol Općine na Stručnu i zajedničku službu OV i ON.  Za sve eventualne upite možete nas kontaktirati na broj tel: 030 718 209.

  Za sve eventualne upite možete nas kontaktirati na broj tel: 030 718 209.

 

PREDSJEDNIK

     OPĆINSKOG VIJEĆA

             Hidajet Sivro