Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Predsjednica FBiH Lidija Bradara u službenom posjetu Općini Vitez i načelniku Marjanoviću

Danas je u službenom posjetu Općini Vitez boravila predsjednica Federacije Bosne i Hercegovine Lidija Bradara koju je tom prigodom primio općinski načelnik Boris Marjanović.

Načelnik Marjanović je predsjednicu Bradara upoznao sa stanjem u Općini Vitez, gdje je posebno istaknuo infrastrukturne i druge razvojne projekte koji su u tijeku, a jednim dijelom se provode i uz potporu viših razina vlasti. Dodao je kako Općina Vitez ima spremne i nove kapitalne projekte čija bi implementacija bila znatno izvjesnija uz potporu FBiH, a korist bi imala cjelokupna lokalna zajednica.

Tijekom sastanka predsjednica Bradara je naglasila važnost suradnje općinskih tijela vlasti i federalnih jer to može dati vidljive rezultate, a aktivnosti koje se provode i planiraju u Vitezu ocijenila kvalitetnim primjerom brige o zajednici.