Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Predsjednik Uprave Hrvatske pošte d.o.o. Mostar sa suradnicima posjetio Općinu Vitez

Danas je načelnika Općine Vitez Borisa Marjanovića posjetilo izaslanstvo Hrvatske pošte d.o.o. Mostar koje je predvodio Mate Rupčić, predsjednik Uprave.

U izaslanstvu su bili i Josip Bulić, direktor sektora prodaje, te Mirko Lujanović i Nikola Šarić iz Poštanskog ureda u Vitezu. Također, sastanku je nazočila Mara Matić, predstavnica JKP Vitkom d.o.o. Vitez.

Razgovaralo se o suradnju Općine Vitez, JKP Vitkom i HP d.o.o. Mostar, kao i o radu Poštanskog ureda u Vitezu, gdje je izraženo zadovoljstvo utopljivanijem zgrade u kojoj se nalazi pošta koja će činiti uređenu cjelinu gradskog središta, a posebno po okončanju radova na i u krugu Gradskog trga. Iz Hrvatske pošte Mostar naglasili su kako uredno uručuju pošiljke naznačene s određenim rokovima dostave što je jako bitno u poslovnim procesima. Istaknuta je potreba za definiranjem kućnih brojeva na području cijele općine Vitez, a što bi bilo od velike koristi HP Mostar te stanovnicima općine Vitez.