Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Predsjednik Uprave HT-a d.d. Mostar Primorac na službenom sastanku u Općini Vitez

Nakon direktora JP EP HZ HB d.d. Mostar i JP Hrvatska pošta d.d. Mostar u službenom posjetu Općini Vitez bilo je izaslanstvo Javnog poduzeća Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar.

Na sastanku s načelnikom Borisom Marjanovićem izaslanstvo ovog poduzeća predvodio je Vilim Primorac, predsjednik Uprave – direktor sa suradnicima Goranom Kraljevićem, članom Uprave – Izvršnim direktorom za pokretnu mrežu i rukovoditeljem Regije Sjever Božom Perićem.
Na sastanku se razgovaralo o dosadašnjoj suradnji Općine Vitez i HT-a d.d. Mostar. Ocijenjeno je kako je ovo javno poduzeće kvalitetan partner Općini u oblasti telekomunikacija, a posebno se govorilo daljnjem i mogućem doprinosu HT-a u razvitku lokalne zajednice u cjelini gdje je naglasak stavljen na ulaganje u infrastrukturne projekte iz područja telekomunikacija.