Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Predstavnici Nogometne akademije Vitez u posjetu načelniku Marjanoviću

Danas su općinskog načelnika Borisa Marjanovića posjetili predstavnici Nogometne akademije Vitez i to član uprave Ivan Frljić uz suradnike među kojima je bio i koordinator omladinskih selekcija kluba Simon Bianconi.

Na sastanku su razgovarali o dosadašnjoj suradnji te razvitku nogometa i sporta u cjelini kada je u pitaju Vitez. S time u vezi izaslanstvo NA Vitez predstavilo je načelniku planove za budući rad gdje se na poseban način ističe implementacija projekata poboljšanja postojeće i gradnja nove sportske infrastrukture.

Načelnik Marjanović kazao je kako će Općina Vitez, kao i do sada pratiti i podržavati rad Nogometne akademije Vitez, a njenim predstavnicima poželio je puno uspjeha u daljnjem radu ističući zadovoljstvo pozitivnim zamahom koji je vidljiv kao rezultat intenzivnijeg rada Akademije u posljednje vrijeme.