Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Prijam za odbojkašice OK „Vitez“ u Općini Vitez, načelnik čestitao na zapaženim rezultatima

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović održao svečani prijam za igračice, trenerice i predstavnice Uprave Odbojkaškog kluba „Vitez“, koji je na posljednjim manifestacijama dodjela nagrada najboljim sportašima dobio izuzetna priznanja.

Naime, OK „Vitez“ je nagrađen u kategoriji najuspješnijih juniorki u ekipnim sportovima KSB gdje je nagrada pripala Mariji Rajić, članica ovog kluba koji je proglašen i najuspješnijom juniorskom ekipom u ženskoj konkurenciji na području KSB za 2022. godinu.

Tim povodom načelnik Marjanović čestitao je Vitežankama te istaknuo poseban ponos imajući u vidu rezultate koje postižu. Također, naglasio je kako će i u budućem vremenu Općina Vitez sukladno mogućnostima podržavati rad i razvoj ovoga sportskog kolektiva.

Na koncu sastanka općinskom načelniku uručen je i dres OK „Vitez“.