Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Raspisana dva javna poziva Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom raspisao je dva Javna poziva, i to:

  1. Javni poziv za dodjelu sredstava za financiranje i sufinanciranje programa održivosti zaposlenosti  osoba sa invaliditetom u   2024. godini, a možete ga preuzeti ovdje:  Javni poziv za dodjelu sredstava za financiranje i sufinanciranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom u 2024. godini | FPRZOI (fond.ba)
  2. Javni poziv za dodjelu novčanog stimulansa za novo zapošljavanje osoba sa invaliditetom u 2024. godini, možete preuzeti ovdje: JAVNI POZIV za dodjelu novčanog stimulansa za novo zapošljavanje osoba sa invaliditetom u 2024. godini | FPRZOI (fond.ba)