Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Ravnatelji osnovnih škola iz Viteza na radnom sastanku u Općini Vitez

Danas su  općinski načelnik Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro primili ravnatelje osnovnih škola koje djeluju na teritoriji općine Vitez, Olgu Krezić, Slavicu Šerbetić, Armina Imamovića, Saliha Zlotrga i Vinka Bošnjaka.

Na sastanku se razgovaralo o radu osnovnih škola u Vitezu te budućim izazovima. Ravnatelji su predstavili tekuće aktivnosti subjekata kojima rukovode, dok je općinski načelnik istaknuo potporu radu svih škola u Vitezu.

S time u vezi istaknuo je kako je Proračunom za 2023. godinu planirano 35.000 KM za „Izdatke za tekuće održavanje škola“, a navedeno se planira iskoristiti, prije svega, za infrastrukturne radove na školskim objektima.