Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Sportski streljački klub Sagittarius uručio zahvalnice Marjanoviću i Sivri, planira se gradnja streljane u Vitezu

Danas je Muris Žigonja, predsjednik Sportskog streljačkog kluba Sagittarius iz Viteza održao sastanak s općinskim načelnikom Borisom Marjanovićem te predsjednikom Općinskog vijeća Hidajetom Sivrom.

Tom prigodom Žigonja je uručio zahvalnice Marjanoviću i Sivri kao znak zahvalnosti na potpori dosadašnjim aktivnostima kluba. Na ovome sastanku se razgovaralo o inicijativi za gradnju streljane u Vitezu. Aktivnosti za gradnju streljane su u tijeku, a do sada je Općina Vitez pribavila idejni projekt za gradnju objekta koji bi se trebao nalaziti pokraj rukometnog igrališta i Gradskog nogometnog stadiona. U Proračunu Općine Vitez za 2023. godine predviđeno je 20 000 KM za početne radove na gradnji streljane.

Inače, SSK ” Sagittarius” Vitez je sportsko rekreativni klub za razvoj streljaštva zračnom puškom, a njihovi članovi natječu se na raznim natjecanjima i prvenstvima u BiH.