Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U MZ Krčevine nastavljeno asfaltiranje putnih dionica

Nakon što je prošloga mjeseca u MZ Krčevine izvršena rekonstrukcija i proširenje dijela „Centralnog puta“ te asfaltiranje prvog dijela puta „Strukareve kuće“ u ovome tjednu, a nakon provedenog postupka javne nabavke nastavljeni su ranije započeti radovi i otvoreni novi.

Kada je u pitanju put „Strukareve kuće“ urađeni su zemljani radovi kao priprema za asfaltiranje puta, što je nastavak na prethodno urađenu dionicu. Vrijednost radova je 10 936,20 KM, a za ove radove iz Proračuna KSB Općina je primila 10 000 KM.

Također, izvršeni su pripremni i zemljani radovi na „Petrovom putu“ te slijedi asfaltiranje puta u dužini od oko 125 metara te pristupne lepeze površine 15m2. Za ove radove izdvojeno je 10 121,79 KM, od toga KSB je osigurao 10 000 KM.

Ove radove su obišli i predstavnici Općine Vitez na čelu s načelnikom Borisom Marjanovićem, kao i ministar u Vladi KSB Anto Matić, gdje su se kroz razgovor s mještanima i izvođačima radova uvjerili u tijek i kvalitetu izvršenih radova.