Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U Općini Vitez održan prijam za 38 učenika generacije

Imajući u vidi kako se tekuća nastavna godina bliži kraju sumiraju se i rezultati rada učenika u osnovnim i srednjim školama, a po svojemu vladanju i vrhunskim rezultatima, kada je u pitanju ocjenjivanje iz savladanog gradiva, na osobit način istaknulo se 38 učenica i učenika koji su ponijeli titulu „učenika generacije“.

Od toga broja 12 je iz srednjih škola, a 26 iz osnovnih škola koje djeluju u općini Vitez. Kako bi njihov uspjeh bio dodatno naglašen danas su učenike generacije primili općinski načelnik Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro sa suradnicima te im tom prigodom, uz čestitke, uručili i prigodne darove.

„Izuzetno sam ponosan da danas imam prigodu biti s vama, koji ste tijekom obrazovanja pokazali najbolje rezultate. Na tome vam od srca čestitam te vam želim uspješno daljnje školovanje. Od srca želim da, upravo vi, budete nositelji budućeg razvoja naše općine i države“, rekao je načelnik u prigodnom obraćanju.

Svakako, vrijedno spomena je kako Općina Vitez osigurava stipendije za sve studente koji su bili učenici generacije tijekom srednjoškolskog obrazovanja.

Popis učenika generacije:

OŠ “Vitez” (HPP)

 1. Marin Barbić
 2. Klara Rajić
 3. Klara Bilandžija
  4. Ivan Brkan
  5. Iva Krezić
  6. Iva Barišić- Tadić
  7. Lea Brnada

OŠ “Vitez” (BPP)

 1. Iman Durmić
 2. Šejma Haskić
 3. Belmin Spahić
 4. Abdusamed Kurdić
 5. Esma Mahmutović
 6. Amina Orlić
 7. Emina Ramić
 8. Lamija Šehić
 9. Amila Trako
 10. Ajna Bešo
 11. Esma Livnjak

O.Š.“Dubravica“ 

 1. Marija Čalić,

OŠ “Dubravica-Preočica”

 1. Abdurrahman Haseljić
 2. Ajla Sarajlić

OŠ “Bila“

 1. Anja Mišković
 2. Nikol Radić
 3. Ena Rajković
 4. Filip Gelić
 5. Anja Bajo

SŠ “Vitez”

1        Marija Jurić

 1. Josip Jurković
 2. Sara Palavra
 3. Marko Perić
 4. Helena Sučić
 5. Ivan Bajo
 6. Petra Garić
 7. Sandra Marjanović
 8. Dorijan Jonjić

MSŠ “Vitez”

 1. Ahmed Topoljak
 2. Laris Bešić
 3. Petra Cakalin

Sve fotografije sa prijema učenika generacije možete pogledati OVDJE.