Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U Osnovnoj školi Dubravica održana izložba Tihi učitelji

U utorak, 25.4.2023. godine u Osnovnoj školi Dubravica održana je izložba Tihi učitelji.

Tim povodom školu su posjetili načelnik Općine Vitez Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro sa suradnicima te razgovarali sa ravnateljicom škole Olgom Krezić. Uz razgovor o radu ove škole, tekućem upisu u prve razrede, razgovarali su o obilježavanju 100. obljetnice OŠ Dubravica koja će biti proslavljena naredne godine.

Inače, ovu izložbu čine fotografije drveća, natpisi sa znanstveno- popularnim informacijama o drveću te izbor poezije na ovu temu. Na otvorenju izložbe promovirana je publikacija Otkriti drvo majku: Intervju sa dr. Suzanne Simard. Izložba ostaje otvorena do 28.4.