Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U tijeku radovi rekonstrukcije krova na zgradi „Apoteka“ u Vitezu

Ovoga tjedna započelo se s radovi rekonstrukcije krova na zgradi „Apoteka“ u Vitezu, a sve kroz projekt utopljavanja zgrada kolektivnog stanovanja u gradskom području općine Vitez kojega provodi Općina Vitez u suradnji sa JSP „Vitez stan“ i stanarima.

Ukupna investicija na sanaciji krova ulaza II navedene zgrade iznosi 20.350,98 KM, a projekt je s 8.140,00 KM podržala Općina Vitez, s 5.000,00 KM KSB dok su preostali dio prikupili stanari zgrade u ovome ulazu.

Treba dodati kako je u tijeku novi Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje utopljavanja zgrada zajedničkog stanovanja- ugradnje termofasade i sanacije krova. Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava stanara za ugradnju termoizolacijske fasade kao i sanacije krova na zgradama zajedničkog stanovanja uz sufinanciranje Općine Vitez. Poziv je otvoren do 30.6.2023. godine