Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U tijeku rekonstrukcija vodovodne mreže u urbanom dijelu općine s ciljem alternativne i poboljšane opskrbe vodom

Sukladno zaključenom Ugovoru s Općinom Vitez, kao investitorom radova, Javno komunalno poduzeće Vitkom d.o.o. Vitez pristupilo je izvođenju radova na rekonstrukciji vodovodne mreže na relaciji od caffe ,,Magnet” do robne kuće ,,Best”.

Rekonstrukcijom je planirano rješavanje alternativne i poboljšane opskrbe vodom stanovništva općine Vitez u periodima otežane opskrbe s rezervoara „Gradina“ (izvorište „Ilidža“) u uvjetima zamućenja i smanjene izdašnosti ovog izvorišta.

Navedenom rekonstrukcijom alternativno će pitkom vodom biti opskrbljena sljedeća područja: urbano područje općine Vitez- stari dio grada, naselja Kamenjače, Stari Vitez, Brizjak, PC 96-2 i Divjak.