Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U Vitezu održana radionica za najmlađe ,,Recikliranje je zabavno”

Danas je Javno komunalno poduzeće Vitkom d.o.o. Vitez u suradnji sa Ekopak d.o.o. Sarajevo i Općinom Vitez organiziralo radionicu- igraonicu za djecu naziva ,,Recikliranje je zabavno” u sklopu manifestacije Dani općine Vitez.

Događaj je održan u Gradskoj sportskoj dvorani, a sudjelovala su djeca, polaznici vrtića i škola, koja su kroz igru i zabavu doznali više detalja o važnosti recikliranja i selektiranja otpada. Također, maskote i animatori su dodatno zabavljali djecu, a cijeli program podržali su i dolaskom načelnik Općine Vitez Boris Marjanović te predsjednik OV Vitez Hidajet Sivro.

Simbolično, ulaznica za ovaj događaj bila je jedna plastična boca.