Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

U Vitezu produljeno radno vrijeme ugostiteljskih objekata povodom nastupajućih blagdana i novogodišnjih praznika

Općinski načelnik Boris Marjanović donio je jučer Odluku o privremenom produljenom radnom vremenu ugostiteljskih objekata na području općine Vitez u vrijeme nastupajućih blagdana i novogodišnjih praznika.

Ovom Odlukom privremeno se određuje produljeni rad svih ugostiteljskih objekata  na području općine Vitez u vrijeme nastupajućih blagdana i novogodišnjih praznika u trajanju od 23:00 do 2:00 ujutro uz obvezu poštivanja javnog reda i mira i smanjenom razinom buke izvan i u ugostiteljskom objektu.

Odluka stupa na snagu danom donošenja, a primjenjivat će se od 17.12.2022. do 15.1.2022. godine.

Odluka (PDF)