Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

VITEZ: Svaki student koji je aplicirao na natječaj dobit će jednu stipendiju, danas potpisani ugovori

Danas je u dvorani Općinskog vijeća Vitez održana svečanost potpisivanja i uručenja 193 ugovora između Općine Vitez i studenata, korisnika općinske stipendije za tekuću akademsku godinu.

Ovim činom potvrđena je intencija da svi studenti koji apliciraju na natječaj dobiju stipendiju po jednom osnovu. Naime, na natječaj se javilo 222 osobe, od kojih 29 dobiva stipendiju s razine Kantona Središnja Bosna, tako da su svi ostali, ukupno 193 studenta i studentice korisnici općinske stipendije u iznosi od 1.000,00 za nastavnu godinu.

Uoči uručenja ugovora nazočnima su se obratili općinski načelnik Boris Marjanović, predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro te pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac.

Oni su, uz čestitke stipendistima i roditeljima, istaknuli značaj ulaganja u obrazovanje mladih te kako će u budućem periodu Općina Vitez nastaviti sa stipendiranjem i po mogućnosti u većem iznosu za pojedina zanimanja i godine studija.

Sve fotografije sa potpisivanja ugovora možete pogledati OVDJE