Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Zahvalnica ŠK „Prvi koš“ uručena načelniku Marjanoviću

Danas su općinskog načelnika Borisa Marjanovića službeno posjetili predstavnici Škole košarke „Prvi koš“ iz Viteza, a predvodio ih je Igor Bošnjak, koji se iskoristio ovog prigodom te načelniku Marjanoviću uručio zahvalnicu ovoga Kluba.

Kako je naveo Bošnjak razlozi dodjele zahvalnice leže u tome jer je Općina Vitez s Marjanovićem na čelu veliki prijatelj razvitka košarke u Vitezu i rada Škole košarke „Prvi koš“. Govoreći o kvalitetnoj suradnji istaknuo je da Općina Vitez podržavi sve programske i svakodnevne aktivnosti kluba te istu suradnju očekuje i u budućnosti.

Marjanović je, zahvalivši se na priznanju, pohvalio rad ovoga Kluba koji predstavlja Vitez diljem BiH i okuplja značajan broj djece i mladih. Posljednji događaj kojeg je ovaj klub organizirao bio je “Turnir prijateljstva” za Dan općine Vitez 2024., čime se Prvi koš aktivno uključio u obilježavanje Dana općine Vitez.