Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Započeli radovi na uređenju i asfaltiranju ulice Josipa Kurevije pored autobusnog kolodvora

Nakon što je prošle godine izvršena rekonstrukcija kanalizacijske mreže u ulici Josipa Kurevije, pored autobusnog kolodvora, danas su započeli radovi završnog uređenja ulice i nogostupa.

Ovim poslovima uredit će se oko 120 dužnih metara gradske prometnice kroz izvođenje pripremnih radova i završno asfaltiranje koje će biti urađeno u dva sloja. Izvođač radova je poduzeće „IGM-IUT Haskić“ d.o.o. Vitez, a ukupna vrijednost s uračunatim PDV-om iznosi 56.672,48 KM. Radovi se u potpunosti financiraju iz općinskog proračuna.

„Prošle godine u ovoj ulici izvršena je rekonstrukcija kanalizacijskog sustava, a zbog jako dubokih iskopa donijeta je odluka da se ne ide s radovima asfaltiranja kako bi se tlo što bolje sleglo, a nova cesta bila kvalitetno urađena. Tijekom zimskog i proljetnog perioda cestu je održavalo Javno komunalno poduzeće Vitkom kroz nasipanje pijeska i nabijanje materijala kako bi se omogućilo odvijanje prometa do konačnih radova“, navedeno je iz Općine Vitez.